Wrastające paznokcie

Twoje paznokcie zaczęły wbijać się w skórę palca? Czujesz dyskomfort oraz ból przy chodzeniu? Prawdopodobnie cierpisz na dolegliwość wrastających paznokci. W naszym gabinecie podologicznym dzięki specjalistycznym narzędziom, szybko i bezboleśnie wyleczymy Twój problem. W celu umówienia wizyty zapraszamy do naszej placówki na ulicy Spółdzielczej 5/1 w Koszalinie lub do kontaktu przez naszą stronę internetową.

Dlaczego wrastają paznokcie?

Przyczyn tej bolesnej dolegliwości jest wiele, bardzo często wrastanie jest wypadkową kilku problemów. Składają się na to: nieprawidłowe obcinanie, stany pourazowe (również po interwencjach chirurgicznych), zaburzenia biomechaniki chodu, genetyczne uwarunkowania, grzybica paznokci, nadwaga.

Jak wygląda terapia podologiczna wrastających paznokci?

Naszym priorytetem jest usunąć przyczynę bólu. Korzystając ze specjalistycznych narzędzi oraz doświadczenia, proces ten jest przeprowadzany możliwie szybko minimalizując ból. Ulga zazwyczaj jest natychmiastowa.

Uwaga: nie zrywamy paznokci! Im szybciej się zgłosisz się do naszego zespołu podologów, tym efektywniejsza i szybsza będzie terapia.

Odradzamy stosowanie domowych sposobów – nie są one skutecznie, a nierzadko pogarszają problem.

Dalszy plan terapii jest zawsze tworzony indywidualnie dla każdego przypadku. Dzięki współpracy ze znakomitymi fachowcami jesteśmy w stanie pomóc również osobom z nawracającym lub długotrwałym problemem wrastających paznokci. Dowiedz się więcej (link do podochirurgii)