Podochirurgia

Cierpisz na problem wrastających paznokci? Chcesz uniknąć bolesnej wizyty u chirurga, którego metodą leczenia jest usuwanie całego paznokcia? Z pomocą przychodzi podochirurgia, której usługa polega na plastyce wałów paznokciowych. Jest to bardzo skuteczna metoda w leczeniu wrastających paznokci. Natomiast, w celu umówienia wizyty, zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową oraz do naszego gabinetu podologicznego. Znajduje się on na ulicy Spółdzielczej 5/1 w Koszalinie.

Jako jedyny ośrodek na Pomorzu Środkowym współpracujemy z doświadczonym chirurgiem specjalizującym się w podochirurgii.

Zerwanie paznokcia lub resekcja klinowa (chirurgiczne zwężenie paznokcia) daje tylko 8% skuteczności w terapii wrastających paznokci. Plastyka wałów paznokciowych gwarantuje niemal 100% braku nawrotów wrastania paznokci! Zapewnij sobie najwyższe standardy i ciesz się zdrowymi paznokciami. Umów się na konsultację.

Podochirurgia zajmuje się plastyką wałów paznokciowych – często jedynym rozwiązaniem w przypadku nawracających lub przewlekłego stanu wrastających paznokci. Zgodnie z najnowszymi technikami niesie również pomoc paznokciom, dla których wcześniej nie było ratunku dzięki plastyce opuszka oraz usunięciem egzostozy dystalnego paliczka