Pedicure podologiczny (podstawowy zabieg podologiczny)

Zauważyłeś na swoich stopach nieprawidłowości skórne lub defekty przy paznokciach? Szukasz fachowego doradztwa w celu dbania o zdrowie swoich stóp? Z pomocą przychodzi pedicure podologiczny, czyli podstawowy zabieg w gabinecie podologicznym. Stosując go, nasi specjaliści usuną większość zrogowaceń skóry czy mniejszych dolegliwości stóp. Zapraszamy do naszej placówki na ulicy Spółdzielczej 5/1 (1 piętro) w Koszalinie oraz kontaktu przez stronę internetową.

Czym jest pedicure podologiczny?

Pedicure podologiczny (podstawowy zabieg podologiczny), przez wiele osób nazywany pedicure. Jest to jednak coś więcej niż zabieg u kosmetyczki! Podolog dzięki swojej wiedzy na temat fizjologii, chorób i mechanizmów działających na skórę i paznokcie umie skutecznie usunąć twarde i nieestetyczne zrogowacenia, poradzić sobie nawet z najgrubszymi paznokciami czy wytłumaczyć skąd się biorą dane problemy.

Efekty po podstawowym zabiegu podologicznym

Podstawowy zabieg podologiczny polega na dokładnym zbadaniu stóp oraz usunięciu podstawowych zrogowaceń i opracowaniu paznokci. Jest to zabieg typowo pielęgnacyjny, poprawiający stan stóp i regulujący procesy rogowacenia naskórka. Dzięki regularnym wizytom i stosowaniu odpowiedniej pielęgnacji domowej, będziesz się cieszyć gładkimi stopami aż do następnej wizyty! Zapomnisz o tarkach i pumeksach na zawsze.

Jeżeli borykasz się z poważniejszymi problemami stóp zadzwoń do rejestracji i opisz swój problem. Asystentka pomoże Ci dobrać odpowiedni zabieg z naszej oferty i zarezerwuje odpowiednią ilość czasu na wizytę, by z odpowiednią dbałością Tobie pomóc.