Usuwanie modzeli

Na podeszwie Twoich stóp pojawiła się gruba, zrogowaciała skóra? Domowe sposoby jej usunięcia nie przyniosły efektów? Prawdopodobnie dolegają Ci modzele, które z czasem mogą wywołać uczucie pieczenia oraz bólu. Specjalista w naszym gabinecie podologicznym pomoże Ci wyleczyć tę dolegliwość szybko i bezboleśnie. Jeśli więc potrzebujesz pomocy w wyleczeniu tej zmiany skórnej, zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową lub do wizyty w naszej placówce. Znajdujemy się na ulicy Spółdzielczej 5/1 w Koszalinie.

Jak wyglądają modzele i dlaczego powstają?

Modzele są to zrogowacenia występujące u zdecydowanej większości ludzi. Jest to pogrubiała, często zżółknięta, nieestetycznie wyglądająca skóra. Zlokalizowane są najczęściej na piętach i przodostopiu.

Powstają z powodu przeciążenia danej partii stopy z powodu zaburzeń biomechaniki chodu lub nie prawidłowej pielęgnacji stóp.

Jak przeprowadzana jest terapia podologiczna?

W pierwszej kolejności podolog wykonuje wstępne badanie stóp, by zdiagnozować przyczynę powstania zrogowaceń i zaplanować plan terapii podologicznej.

Usuwanie modzeli w Koszalińskim Centrum Stopy jest wykonywane według najnowszych technik podologicznych, minimalizując traumatyzację skóry oraz umożliwiające bezbolesne całkowite usunięcie zrogowaceń.

Zalecona zostanie również indywidualnie dobrana odpowiednia pielęgnacja domowa, która znacząco wydłuży czas, kiedy będziesz się cieszyć gładkimi stopami