O nas

ProCosmetica - logo

Pro-Cosmetica to miejsce, gdzie nasz zespół podologów pomoże Ci w problemach skóry i paznokci stóp.

Każde stopy, które znajdują się pod naszą opieką traktowane są wyjątkowo -do każdego problemu zostaje opracowany indywidualny plan terapii podologicznej, dzięki czemu w skuteczny sposób możemy Tobie pomóc nawet w bardzo trudnych przypadkach.

Dzięki ciągłemu pogłębianiu wiedzy, szukaniu nowych rozwiązań i współpracy ze specjalistami innych dziedzin, niesiemy pomoc i ulgę nawet w przewlekłych i nawracających problemach stóp.

zabieg podologiczny

Wizyta

Gabinet podologiczny

Przed pierwszą wizytą

Z doświadczenia wiemy, że dla większości klientów pierwsza wizyta w gabinecie podologicznym wiąże się ze stresem i skrępowaniem. U wielu osób jest to związane z dotychczasowymi negatywnymi doświadczeniami lub strachem przed nieznanym.

Dlatego powstało Koszalińskie Centrum Stopy – by stworzyć miejsce przyjazne dla wszystkich. Stopy to nasza pasja. Dla nas każdy Twój problemem ze stopami jest wyzwaniem i priorytetem.

Jak wygląda pierwsza
wizyta

 • Stopy są obrazem naszego ciała. Dlatego podczas pierwszej wizyty przeprowadzimy z Tobą wywiad. Będziemy pytać o historię choroby, stan Twojego zdrowia, uczulenia oraz zażywane leki.

 • Oglądniemy Twoje stopy przyglądając się skórze, paznokciom i ich anatomii.

  Da nam to dużo informacji na temat przyczyny Twoich problemów.

  Dlatego przed wizytą wystarczy jedynie umyć stopy. Nie obcinaj paznokci, nie usuwaj zrogowaceń, nie stosuj preparatów aptecznych i nie mocz długo stóp tuż przed przyjściem.

 • Wywiad i badanie podologiczne pozwoli nam na ustalenie dalszego planu terapii.

  Wytłumaczymy Ci na czym polega Twój problem i co trzeba zrobić, żeby Cię od niego uwolnić.

  W razie potrzeby skierujemy Cię do specjalistów lub poprosimy o wykonanie dodatkowych badań.

W Koszalińskim Centrum Stopy możesz czuć się bezpiecznie – zrobimy wszystko czym dysponuje dzisiejsza wiedza podologiczna, by Tobie pomóc.

 

Dobry Podolog w Koszalinie

Podolog jest specjalistą zajmującym się szeroko rozumianym zdrowiem Twoich stóp. Jeśli wydaje Ci się, że Twoje problemy są niemożliwe do rozwiązania, a domowe sposoby wielokrotnie zawiodły – sprawdź, co może Ci zaoferować profesjonalny gabinet. W ofercie znajdziesz zabiegi na wrastające paznokcie, leczenie paznokci zmienionych chorobowo oraz rekonstrukcję płytki paznokciowej. Dzięki temu Twoja stopa będzie wyglądać pięknie bez dodatkowego pedicure! Zaawansowane metody podochirurgii pozwalają zahamować rozwój zmian patologicznych w obrębie Twoich stóp, pozostawiając je zdrowe i zadbane.

Wybierając podologa, który przywróci estetykę Twoim stopom, zwróć uwagę na przestrzegane przez niego standardy pracy. Dbanie o bezpieczeństwo i sterylizacja sprzętu to podstawa dla zachowania pełnej higieny. Wnikliwa diagnoza umożliwia szybkie uporanie się z każdym problemem przy użyciu specjalistycznych metod i nowoczesnych narzędzi. Wybierz dobrze wyposażony gabinet, w którym usuwanie odcisków i likwidowanie modzeli przebiega szybko i sprawnie. Kompleksowy pedicure podologiczny to wszechstronna opieka nad Twoimi stopami – dogłębna weryfikacja ich stanu oraz wdrożenie odpowiednich metod leczenia.

 

Profesjonalne leczenie w gabinecie podologicznym

Wiele osób zaczyna dbać o estetykę swoich stóp przed rozpoczęciem sezonu plażowego. Jednak o stopy powinniśmy dbać przez cały rok. Pękające pięty nie tylko są nieestetyczne, ale też mogą mieć konsekwencje zdrowotne. Szybkie usunięcie niedoskonałości pozwala na cieszenie się gładką, miękką i zregenerowaną skórą. W gabinecie podologicznym możesz skorzystać z zabiegu usuwania brodawek, które powstają na stopach wskutek zakażenia wirusem HPV. Twoje paznokcie stały się kruche, łamliwe i przybrały nieprzyjemny odcień? Najprawdopodobniej zaatakowała je grzybica – to kolejne schorzenie, z którym warto się zgłosić do podologa. Po wykonaniu badania mykologicznego, dobierze on dedykowany preparat hamujący rozwój choroby i zwalczający jej przyczynę.

Tylko profesjonalna pomoc gwarantuje pełną skuteczność stosowanych metod – doświadczenie podologiczne jest w tym wypadku niezastąpione!

 

Oferta

Zespół

Poznaj nasz zespół

Karolina Włodarczyk podolog, właścicielka, główny szkoleniowiec w Instytucie Podologii Holistycznej
Justyna Wojas podolog, szkoleniowiec w Instytucie Podologii Holistycznej
Dominika Sieczkarz podolog
Anita Trandyk podolog
Anna Gadowska podolog

Aktualności

Aktualności
Praktyczny prezent dla Babci i Dziadka

Stopy seniorów nie są łatwe w pielęgnacji. Podczas telefonicznej rejestracji na wizytę zadajemy pytanie jakim problemem stóp będziemy zajmować się podczas wizyty. Już same historie, które wtedy słyszymy, świadczą o skali problemów dotyczących stóp u seniorów. Są to: bardzo bolesne odciski, na które nic nie pomaga, twarde i grube paznokcie, których obcinanie wymaga pomocy członków

Wnętrze gabinetu podologicznego
Grzybica i infekcje stóp na basenie – jak uniknąć zarażenia?

Twoim hobby jest pływanie? A może Twoje dzieci uczestniczą w zajęciach na basenie? Jeździsz na wakacje do hoteli z basenami?  Ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Dowiedz się jak ochronić się przed zakażeniem stóp podczas pobytu na basenie.  Bakterie, wirusy i grzyby na basenach i pływalniach Wszelkie pływalnie, Aquaparki i hotele na samą myśl przyprawiają podologów o

Zabieg podologiczny w Koszalinie
Choroby stóp – jak dbać o stopy, aby zapobiec schorzeniom?

Podologia jest dziedziną paramedyczną, która w ostatnim czasie szczególnie rozwija swoje możliwości. Mogłoby się wydawać, że istnieje całkiem od niedawna, jednak początki podologii zakorzenione są już w starożytności! Stopy od zawsze potrzebowały szczególnej uwagi.  Najczęstsze schorzenia i choroby stóp Zdecydowana większość naszego społeczeństwa ma problemy ze stopami różnej natury: deformacje, bóle, zakażenia skóry i paznokci, 

Zobacz wszystkie